Toto je ukážkový Blog na testovacie účely. Články postupne upravujeme
Energia pre zdravie s inováciami a vzdelaním k slobode

Môžu mať pyramídy aj liečivý efekt ?

V roku 2007 v blízkosti mestečka Visoko, v Bosne a Hercegovine vznikol projekt výskumu pyramíd a tunelov, ktorý začal známy archeológ a vedec pán Dr.sci Semir Osmanagich Phd

Prednáška Dr.sci Semira Osmanagicha je o Liečivom efekte pyramid v BiH – 1. časť – „3 Energie života“ medzinárodná konferencia z 27.10.2018 na Myjavských kopaniciach.

Semir Osmanagić je bosniansko-americký filozof, spisovateľ a amatérsky archeológ, ktorý je známy svojou kontroverznou hypotézou, že staroveké bosnianske pyramídy sú najstaršími pyramídami na svete. Vyrastal v Srebreníku, ktorý sa nachádza v severnej časti Bosny a Hercegoviny, študoval filozofiu na Sarajevskej univerzite, kde absolvoval štúdium umenia. Keď sa v roku 1992 začala bosnianska vojna, Osmanagić utiekol do Spojených štátov, kde sa usadil v Houstone v Texase. Je autorom viacerých kníh na tému bosnianskych pyramíd, o ktorých tvrdí, že sú to 12 000 rokov staré stavby zložené z veľkých kamenných blokov, ktoré sa nachádzajú neďaleko Sarajeva v meste Visoko v Bosne a Hercegovine. Osmanagić a jeho tím archeológov, geológov a ďalších odborníkov skúmali túto oblasť niekoľko rokov a urobili objavy, ktoré potvrdzujú jeho tvrdenia. Vykopali a zrekonštruovali časti troch známych pyramíd, ako aj štvrtú pyramídu, ktorá je podľa Osmanagića pozostatkom systému podzemných tunelov, ktoré ich spájajú.

Zdielaj:

Vložiť komentár